VIP Kaynaklar Güncellenmeye Başlamıştır. Keyifli Seyirler...

Kafalar Karışık Film

admin
07 Ara 2018
Kafalar Karışık Film

Ünlü youtuber kafalar olan Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt’un kafaları bir hayli karışık.  Bu üç arkadaşın komik ve eğlenceli yaşamına tanık olacak, onlarla gülüp onlarla içiniz burkulacak anlar Kafalar Karışık filmi ile sizlere geliyor. İzleyicinin filmden beklentisi yüksek durumdadır. Bunun nedeni birbirinden önemli isimler ile birlikte oyuncu kadrosunda buluşmuş olmalarından ileri gelmektedir.

Kafalar Karışık Filmi Konusu

Türk komedisine bambaşka bir boyut kazandıran ‘Kafalar Karışık’ komedi ve aksiyonu bir arada yaşatan eğlenceli sıcacık içinizi ısıtacak bir film. Atakan, Buse’yi o kadar çok seviyordur ki onunla evlenmek ister. Fakat Buse’nin dedesini bir türlü ikna edemez. Atakan da dedeyle başa çıkamayacağını anlayınca çaresiz bir şekilde Buse’nin kayıp babasını aramaya başlar. Bu arayışta Atakan’ın başına türlü maceralar gelecektir. Atakan bu aksiyon dolu komik macerada tabi ki yalnız değildir. Yanında en kafa ‘kafalar’ arkadaşları Fatih ile Bilal de vardır. Konusu bakımından kafalar karışık film izle boyutuna yepyeni tarzlar sunmaktadır.

Kafalar Karışık Filmi Oyuncuları

Filmin yönetmenliğini Yücel Yolcu üstlenmektedir.  You tube ünlüleri Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin’in oyuncu kadrosunda yer aldığı ekip güçlü isimlerle adından uzun süre bahsettireceğe benzemektedir. Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Zuhal Yalçın, Perihan Savaş gibi usta oyuncuların bir arada bulunduğu ve oyunculara önderlik ettiği film 2018 yılının en hit filmi olma yolunda ilklere girmeyi başarmıştır. Funda Arar ve Yıldız Tilbe’nin filme renk kattığı da oldukça aşikar. Birbiriyle uyumlu bu kadar ünlü oyuncu ve şarkıcının yer aldığı film için komedi yıldızlar geçidi denirse hiç de yanlış olmaz. Filmin diğer oyuncuları; Selahattin Taşdöğen, Ruhi Sarı, Ece Seçkin, Hilal Akın, Uras Benlioğlu, Çağla Demirel, Kaya Giray, Yusuf Aktaş, Nilgün Kasapbaşoğlu, Burak Tamdoğan, Erhan Yazıcıoğlu, Şeyda Erdoğan, Kaya Giray’dır. Ayrıca oyuncuların içinde bir başka ünlü youtuber olan Enes Batur da yer almaktadır. Görüldüğü üzere filmde sadece kafalar değil, oyuncular da bir hayli karışık. Bu karışıklığın içerisindeki denge ise profesyonelliğin zirvelerinde bir film olarak, beklentileri yüksekte tutmaya yetiyor. Filmin senaristleri ve asıl bu övgüyü hak edecek isimler olan Enver Sülük ile Büşra Karahan olmuştur.

Film İzleyici Kitlesi

Film başta Enes Batur ve diğer youtuberlar olunca onları takip eden genç kesime otomatik olarak hitap etmiş oluyor. Fakat filmin şiddet ve olumsuzluk nedeniyle 7 yaş altı çocuklara tavsiye edilmemesi Enes Batur’un kitlesinin bir miktarını görmüyor. Ayrıca filmin bir başka uyarısı ise 7 ile 13 yaş arası grubun filmi ancak aileleri ile izlemesi gerektiğini uygun görmesi olmuştur. Bunun dışında 13 yaş üstü her kişiye serbest olan film komedi bakımından olumsuz eleştiri alabilecek bir nitelikte değildir.

Kafalar Karışık Film İzle

2018 yapımı komedi filmine başka bir bakış açısı yakalatan kafalar karışık film izle seçenekleri ile bu filme doyamayacaksınız. Film adeta usta oyuncular, sanatçılar ve en ünlü youtuberlar ile bir başka boyutta komedi tarzı yakalamış olmasıyla ön plandadır. Ünlülerin buluşması dev bir organizasyon ile yılların özlemi çekilen komedi filmi olması vizyona girdiği andan itibaren tüm gözleri üzerine çekmiştir.  Film daha ilk günden Kafalar ekibi hayranlarını, Enes Batur takipçilerini, Yıldız Tilbe ve Funda Arar hayranlarını kendine çekmeyi başarmıştır. Her yaştan kesime hitap eden filmi ilgiyle izleyeceksiniz.

Yorumlar