VIP Kaynaklar Güncellenmeye Başlamıştır. Keyifli Seyirler...

En Çok İzlenen Yabancı Diziler

admin
15 Kas 2018
En Çok İzlenen Yabancı Diziler

Vakti değerlendirmek adına çoğu insan diziye başlar. Bu dizilerden en trend, en çok izlenen ve en çok beğenilenlere göz atalım. Listenin en başını ‘Game of thrones‘ çekiyor. Yüzde doksan beş oranında beğeni alan büyük bir izleyici kitlesine sahip bu dizi oldukça izleniyor. ABD yapımı dizi 7 sezondan oluşuyor, sekizinci final sezonu daha yayınlanmadı. Taht kavgalarını izlerken nefesinizi tutmaya hazır olun. Dizi fantastik kategoriye girse de gerçekçi bir çok sahnesiyle ağızları açık bırakıyor.

İkinci dizi ‘The walking dead‘ ise yürüyen ölülerdir. İsminden de anlaşıldığı üzere dizi de zombiler mevcut. Yüzde doksan dört oranında beğeni alan bu dizi de oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. 9 sezondan oluşmaktadır dizi. Geçirdiği kaza sonrası artık eski dünyasından eser kalmamış yeni bir dünyaya gözlerini açan bir adamı konu alıyor. İzlerken çoğu zaman soluksuz kalacaksınız.

Üçüncü dizi ‘Dexter‘. Dexter yüzde doksan beş oranında beğeniye ve büyük bir izleyici kitlesine sahiptir. Bir drama dizisi olmakla birlikte birçok cinayete şahit olacağınız, kanlı bir dizidir. Kan sıçrama analisti olan Dexter’ın, gizli bir seri katil olarak hayatını sürdürmesine şaşıracak çoğu zaman yakalanma eşiğindeyken heyecanlanacaksınız.

Dördüncü dizimiz ‘Prison break‘, yüzde doksan yedi oranın da başarılı bir beğeni kitlesi oluşturmuştur. Hapishaneden büyük kaçışı konu edinen bu dizi oldukça heyecanlı ve bir o kadar da aşkı ile tutkuludur. Aksiyon dizisi olan bu dizi sizi zeki hamleleriyle kendine adeta hayran bırakacaktır.

Bir diğer dizimiz de Amerikan yapımı bir dizidir. ‘The 100‘ kitap serisinden uyarlama dizi olmuştur. 5 sezonluktur ve yüzde doksan beş beğeniye sahip bir dizidir. Kitap serisi olmasına rağmen insanların çok beğenerek dizisini de izlemeyi tercih ettiği, oyuncu kalitesi harika bir dizidir. Aksiyon, dram, bilim kurgu gibi birçok alanı kapsayan bir dizi ortaya çıkmıştır. Dünyaya ceza olarak gelen yüz kişilik gençlerden oluşan bu grubun dünya da tek olmadıklarını bilmeleriyle dizi heyecanı artmaya başlıyor, bir yandan da gemi de kalan dünyaya gelmeyen grubun oksijen tüpünün bitme eşiğin de olması da orada bir krize neden oluyor. İzlerken keyif alacağınız aynı zaman da da heyecanlanacağınız bir dizi.

Son dizi de Güney Kore yapımı olan ‘Descendants of the sun‘ dizisidir. Yüzde doksan yedi oranında beğeniye sahip müthiş bir izleyici kitlesi olan bu dizi tek sezon 16 bölümlük bir dizidir. Sizi kendine izlerken hayran bırakacak harika bir oyuncu kitlesine sahiptir. Dizi de bir an ağlarken hemen geçen bir espri ile gülmeniz mümkün. Bir asker ile bir doktorun zorlu hayatlarını, aynı zaman da birlikte yaşadıkları zorlukları ve kaderin onları bir araya getirmesini izleyeceksiniz.

Yorumlar