VIP Kaynaklar Güncellenmeye Başlamıştır. Keyifli Seyirler...

En Çok İzlenen Yabancı Diziler

admin
04 Kas 2018
En Çok İzlenen Yabancı Diziler

DÜNYANIN EN ÇOK İZLENEN DİZİLERİ

Merhaba arkadaşlar, bugün dünya’da gelmiş geçmiş en çok izlenen dizileri derledik.

SUPERNATURAL

SUPERNATURAL

Türkler tarafından da oldukça bilinen seyredilen bir yapım olan SUPERNATURAL, bir bilim kurgu dizisi diyebiliriz.

2 kardeşin annelerinin bir olağan üstü güç tarafından öldürülmesi ve babalarının avcı olmasıyla SAM VE DEAN önce babalarını aramak için yola çıkar ve olaylar bu hikaye etrafında gelişir.

BREAKING BAD

BREAKING BAD

Ve geldik efsanevi bir baş yapıta. Türk izleyicileri tarafından halende pek bilinmese de BREAKING BAD, ilk sezonlarını çok zor koşullarda çekmiş olan bir Amerikan Dizisidir. Sayısızca ödül alan, oyuncuları çoğu kez ödülle buluşan bu dizi izlenmeyi hak ediyor .

Bir lisede kimya öğretmeni olan başrol karakterimiz olan Walter White, maddi durumunu iyileştirmek amacıyla legal işler yapmaktadır. Kötü hastalığını öğrendikten sonra ailesine ve hamile eşini rahatlatmak için uyuşturucu satışı yaptığını öğrendiği eski öğrencisiyle planlar yapıp uyuşturucu satışı yaparlar ve olay bu ikili etrafında gelişir.

GAME OF THRONES

GAME OF THRONES

Bu diziyi hiç izlememiş olsanız bile adını ismini ya da kısa bir videosunu izlememiş olmanız imkansız. Son zamanların en popüler dizilerinden olan Game Of Thrones şuan 2018 de olmamıza rağmen halen en çok takip edilen diziler arasında bulunuyor.

Yazların onlarca yıl, kışların neredeyse bir ömür bile süreceği bir diziye hoş geldiniz. Yedi krallığın bir birini yediği tek amacın demir tahta oturmanın olduğu mücadelede acaba demir tahta kim oturacak?

HOW I MET YOUR MOTHER

HOW I MET YOUR MOTHER

Amerikan sinemasının çıkarmış olduğu en iyi sitcomlardan olan HOW I MET YOUR MOTHER, 20 dakikalık kısa bölümleriyle kahkaha tufanına şimdiden hazır olun.
2030 Yılında başarılı bir mimar olan Ted, geçmişte başından geçen olayları yani adından da anlaşılacağı üzere Annenizle Nasıl Tanıştım? Olan hikayeyi, çocuklarına anlatıyor.

THE WALKING DEAD

THE WALKING DEAD

Türkiye’de ciddi bir fan kitlesine sahip olan THE WALKING DEAD Amerika’da da özellikle çok izlenmektedir. Son zamanlarda hayran ve izleyen kitlesi düşmüşte olsa bu dizi yine de listemizde olmayı hak ediyor.

Bir romandan uyarlanmış bir dizi olan The Walkıng Dead, Ailesini bulmak için yola koyulan bir adamın hikayesini anlatmaktadır.

VIKINGS

VIKINGS

İrlanda’da konu edilen VIKINGS dizisi, Ragnarın hayat ve hikayelerinden esinlenerek hazırlanmıştır. Ragnar bilindiği üzere İskandinav mitolojisinin kahramanı ve saygı duyulan bir sembol ismidir. Bir çiftçi olarak başlayan RAGNARIN nasıl dünyaya hüküm etmeye çalıştığını göreceğiz.

SPARTACUS

SPARTACUS

Dizi bizlere MÖ. 73-71 yılları arasında Romanın köle ayaklanmasıyla başlayan Trakyalı gladyatörleri anlatmaktadır. Maalesef dizide Spartucas’u canlandıran Andy Whitfield kanser sonucu ölmesinin ardından, onun yerine Liam Mclntyre diziye transfer edildi.

Yorumlar