VIP Kaynaklar Güncellenmeye Başlamıştır. Keyifli Seyirler...


Not : Yorum Yapmayı Unutmayın…

44 Görüntülenme
Çılgın Aptal Aşk Full Türkçe Dublaj
7.4 IMDB Puanı

Çılgın Aptal Aşk Full Türkçe Dublaj

(Crazy, Stupid, Love.)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures
  • Film Süresi 118 dakika
Kategori
Senaryo Dan Fogelman
Ödüller 1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 3 ödül & 21 adaylık.
Dışarıdan bakıldığında Cal Weaver'ın (Steve Carell) kusursuz bir hayatı vardır: mükemmel bir işe, harika bir eve sahiptir ve gençlik aşkı karısı olmuş, ona sevimli çocuklar vermiştir. Fakat Cal'in gördüğü Amerikan rüyasından karısı Emily'nin (Julianne Moore) onu aldattığını ve dahası ayrılmak istediğini öğrenerek uyanır.

Artık 40'ında yalnız bir adam olan Cal çapkınlıkta ve flörtleşmekte genç Jacob (Ryan Gosling), o kadar iyi değildir. Bir barda taşıtığı Jacob'ta gerçekten şeytan tüyü vardır ve Cal'a bekar bir hayat sürdürmenin püf noktalarını bu adam öğretecektir. Bir yandan da ergenliğe giren çocuklarıyla ilişkisini dengelemeye çalışan Cal kendini bir aşk üçgenini çözmeye çalışırken bulur!

Daha önce de I Love You Phillip Morris (2009), Bad Santa (2003) ve Kediler ve Köpekler (Cats & Dogs) (2001) gibi filmlerin senaryosunu birlikte yazan ikili Glenn Ficarra ve John Requa'nın yönetmenliğinde kotarılan romantik komedinin senaryosunu ise Arabalar 2'nin de kadrosunda yer alan Dan Fogelman kaleme aldı.